تبلیغات
پارسیا نیوز - هفته دولت،استان سمنان،شهرستان شاهرود و دیگر هیچ!!!

از روزهای منتهی به هفته دولت سال 1395 و وقایع رویداده در آن چندماهی میگذرد.رویدادهایی که به افتتاح و آغاز به کار رسمی پروژه ها در استان سمنان منجر گردید.پروژه هایی که با اهداف اقتصادی و اشتغال در شهرهایی مانند سمنان،گرمسار،دامغان ومهدیشهر به بهره برداری رسید.

درست است که زمانی در حدود چندماه از ایامی به مناسبت هفته دولت که مقارن با شهادت شهیدان مظلوم دولت یعنی رجایی و باهنر می گذرد ولی از آنجایی که کارکرد این رسانه تحلیل پیرامون وقایع اتفاق افتاده می باشد لذا در این مقطع لازم می دانیم تا به افتتاحها و پروژه های هفته دولت در استان سمنان و میزان اثر بخشی این افتتاح ها در شهرهایی مانند شاهرود ومیامی بپردازیم.

اولین نکته که در این پروژه ها و افتتاح آنها خودنمایی می کند نقش و جایگاه نماینده مردم این شهرها در گرفتن میزان اعتبارات و اثر گذاری در این حوزه می باشد.

در این گزارش قصد داریم به روایت تصویر و مطالب پیرامون آن به تحلیل این هفته در استان سمنان و سهم ناچیز شهرستانی مثل شاهرود بپردازیم.

1-به عکس زیر دقت کنید:

در سومین روز از هفته دولت،معاون اول ریئس جمهورو وزیر صنعت معدن وتجارت واردفرودگاه شاهرود شدند.از آنجایی که هیچ پروژه ای برای افتتاح در این روزها در شاهرود ومیامی برنامه ریزی نشده بودو یا به عبارت درست تر وجود نداشت و هیچ عقل سلیمی هم افتتاح پروژه ای را در این مدت کم نمایندگی جناب دکتر حسینی توقع نداشت اما مسئولین شهری به خصوص نماینده محترم حتی به این فکر نیافتادند که با ایجاد مکث در برنامه های معاون اول ریئس جمهور با حضور ایشان در مزار شهدای عزیز شاهرود و به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام شود.

پس از آن معاون اول ریئس جمهور و وزیر صنعت معدن وتجارت و تیم همراه پس از ورود به شهرستان شاهرود از طریق فرودگاه و استفاده از این مکان بصورت پایلوت وخیلی سریع از این شهرستان عبور کرده و وارد دامغان شدند.

2-به عکس زیر دقت فرمائید:

با حضور معاون اول رئیس جمهور کارخانه فولاد کویر دامغان به بهره برداری می رسد.پس تا اینجا معاون محترم رئیس جمهور و هیأت همراه از طریق فرودگاه شاهرود وارد این شهر شده و بصورت خیلی سریع برای افتتاح پروژه ی فولاد کویر عازم دامغان شده و به افتتاح آن می پردازند.پس در سومین روز هفته دولت اولین افتتاح می شود سهم شهرستان دامغان.

3- به عکس زیر دقت فرمائید:

افتتاح کارخانه آریاترانسفو با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت.دومین افتتاح در سومین روز از هفته دولت میشود سهم شهرستان سمنان.پس از آن معاون اول رییس جمهور  در سمنان برای حضور در جلسات مختلف می ماندو وزیر صنعت، معدن وتجارت راهی شهرستان گرمسار می شود.

4-به عکس زیر دقت فرمائید:

حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برای کلنگ زنی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و همچنین شرکت داروسازی ثنامد با حضور جناب نعمت زاده به بهره برداری می رسد آنهم با حضور دکتر کاتب به عنوان نماینده شهرستاهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی

5-به عکس زیر دقت کنید:

پس از افتتاح و کلنگ زنی طرحهای مختلف  در شهرهای دامغان،سمنان و گرمسار باز نوبت به شهر مرکز استان می رسد و جلسه ای با عنوان ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت معدن و تجارت برگذار می گردد.

پس تا به حال سهم بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرستان استان یعنی شاهرود می شود هیچ!

6-به عکس زیر دقت فرمائید:

و اما شاه بیت غزل گزارش ما این تصویر است!!تیم رسانه ای دکتر حسینی شاهرودی با انتشار عکسی بصورت دست پاچه و کاملا غیر حرفه ای عکس ملاقات نماینده شهرستانهای شاهرود و میامی با معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت در داخل هواپیمای اعزامی به شاهرود را در فضای  مجازی و کانال تلگرامی دکتر حسینی قرار می دهند.

قرار دادن این عکس فی النفسه اشکالی برای آن وجود ندارد ولی توضیحی که در زیر آن عکس نوشته می شود قابل تأمل است.

این متن را بارها می توانید مطالعه بفرمایید.متن به شرح ذیل می باشد:

در نشست صمیمی دکتر حسینی شاهرودی با معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت ،مشکلات بخش صنعت و معدن و کشاورزی شهرستانهای شاهرود و میامی بررسی شد.!!!

و اما هفته دولت در شهریور ماه سال95 به اتمام رسید و سهم شاهرود شد ملاقات داخل هواپیمای نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی و بررسی یکسری از مشکلات!!!

از انتخاب دکتر حسینی شاهرودی و فعالیت ایشان به عنوان نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی حدود6ماه می گذرد.6ماهی که مثل برق رد شد و عملآ شاهد هیچ تحول اساسی و بنیادین برخلاف تمام شعارهای انتخاباتی ایشان نبودیم.

حضور در مناسبتهای مذهبی و هیأت ها و برگزاری چندین جلسه بدون تأثیر در حوزه کارگروههای شهرستانهای شاهرود و میامی و سخنرانی در مجامع و مجالس گوناگون با زمینه ی اغلب مذهبی و گهگاهی اظهار نظر در مورد مسائل کلان کشوری گوشه ای از فعالیت های ریز و درشت ایشان است که از طریق کانال تلگرامی ایشان به سمع و نظر موکلان وی می رسد.

حلقه ای از افرادی که به غیر از مطرح کردن نام خود دنبال هیچ چیز دیگری نیستندبرگرد ایشان نائل آمدند تا از این طریق چند صباحی بیشتر بر صندلی مدیریت خود تکیه زنند و یا جا مانده هایی که به فکر ارتقای موقعیت شغلی و اجنماعی خویش هستند.

گهگاهی هم صحبت هایی جا مانده از دو سه دهه ی پیش و از جنس واشاهرودا و وامصیبتا که حق شاهرود زایل شد بر سر زبانها جاری می کنند تا از این طریق و به شیوه پوپولیستی در بین مردم تأثیرگذاری ایجاد کنند غافل از اینکه نه الان دو سه دهه پیش است و نه این سیاستها جواب داده است.

آری واقعیت اینست که آقای دکتر حسینی شاهرودی، قریب یکسال از فضای انتخاباتی سال94گذشته و امروز مقدار بیکاران تحصیلکرده نه تنها کم نشده که به مدد خروجی دانشگاهها حالت تصاعدی به خود گرفته، آمار طلاق و بزه های اجتماعی نقل محافل و فضاهای مجازی کل کشور و حتی خارج از کشور گردیده است.

ادارات کلی که در زمانی نه چندان دور با خون دل خوردن های نماینده های سابق برای این شهر با چنگ و دندان نگه داشته شده بود به صورت نرم و آرام آرام در حال رخت بستن از این دیار مظلوم است.

آقای دکتر حسینی ،اگر اقدامی برای آمار بالای بیکاران تحصیلکرده،آمار بالای طلاق و بزه های اجنماعی و اقتصادی نمی توانید بکنید لااقل به حفظ داشته های این مردم مظلوم باشید.

آقای دکتر حسینی با فهم و ادراک بالایی که از شما سراغ داریم حلقه خفقان ایجاد شده توسط افراد بی بصیرت دور خود را که شما را برای خود بابت حفظ پست و موقعیت و رسیدن به مطامع دنیوی به انحصار در آورده اند بشکنید و اندکی به میان نخبگان و دانشگاهیان بیایید.منتظر حضور این افراد به صورت خودجوش در دوروبر خود نباشید که اگر اینگونه بود که آنها دیگر نخبه نبودند.

اگر به فکر ارتقای حوزه نمایندگی خود هستید این مطالب را نه به عنوان ایراد به شما بلکه به عنوان انتقادی دلسوزانه از طرف برادر خود بدانید.

                                                       والعاقبه للمتقین

                                                         سعید ایمانی


نظرات()   
   
شنبه 11 دی 1395 09:23
استحقاق شاهوار استان شدن و لاغیر
سه شنبه 23 آذر 1395 15:46
16 سال كاظم جلالی چه غلطی كرد؟ چرا شماها اون موقع خفه خون گرفته بودین و حالا یقه پاره میكنین. همه تون عین هم هستید. از جلالی و یار غارهاش تاحسینی. مزدور و بی شرف
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

تمامیت خواهی عده ای معدود در مرکز استان و تقابل با بقیه نقاط استان کی به پایان خواهد رسید؟..........یکشنبه 15 بهمن 1396

چه کسانی در لوای استاندار سابق استان سمنان به یکه تازی پرداختند؟..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

پشت پرده ی ایجاد کمپین حمایت از دکترخبّاز چه کسانی بودند؟..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

ایجادکنندگان کمپین حمایت از خباز در حمایت از دکتر چاووشی سر و دست می شکنند!!!..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

نشریه پارسیای قومس شماره 82 منتشر شد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

پایان خوش اصلاح‌طلبی..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

ایا انقلابیگرى با اصلاح طلبى در تقابل است؟..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

ناگفته هایی از ائتلاف های فعال در انتخابات شورای شهر شاهرود..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 96 چطور شکل گرفت؟ ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شاهرود، لیست کاندیداهای شورای شهر خود را نهایی کرد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

رئیس ستاد انتخابات دکتر حسن روحانی در شهرستان شاهرود مشخص شد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

مزایای رای دادن به لیست ها در انتخابات شورا..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

چگونه در انتخابات شورای شهر پیروز شویم/طنز..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

تخصص گرایی کلید گمشده شهرداری وشورای شهر شاهرود ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

سرمایه‌گذاری و مشاركت شهرداری شاهرود ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

وجود غده سرطانی به نام کشتارگاه دام در مرکز شهر..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

انتخاب شهردار توانمند زمینه ساز شاهرود مدرن ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شهرمان شاهرود از لحاظ فضای سبز در چه جایگاهی قرار دارد؟..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شهر برای زندگی وبهزیستی ،مدیرودرمانگر اجتماعی می خواهد..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

علم مدیریت ساخت و مدیریت شهری..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

توسعه توریسم عرفانی ، باز تعریف هویت شهری ورونق اقتصادی بر بستر دیپلماسی شهری ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

استراتژی افزایش منابع درآمدی پایدار و مدیریت هزینه ها..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

نشریه پارسیای قومس شماره 81 منتشر شد...........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

خبر آمد خبری در راه است..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شاهرود، لیست کاندیداهای شورای شهر خود را نهایی کرد...........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

در پی اقدامات پروپاگاندای نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

پشت پرده تیم های فعال در انتخابات شورای شهر شاهرود قسمت 2..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

واکاوی حضور ائتلافی به نام السابقون درشورای شهر چهارم و کارنامه نه چندان موفق آن:..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

تئاتر شهر تئوری تغییر به کمک هرم قدرت..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

مسئول ستاد حزب اعتدال و توسعه در شهرستان شاهرود منصوب شد..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

همه پستها