تبلیغات
پارسیا نیوز - هفته دولت،استان سمنان،شهرستان شاهرود و دیگر هیچ!!!

از روزهای منتهی به هفته دولت سال 1395 و وقایع رویداده در آن چندماهی میگذرد.رویدادهایی که به افتتاح و آغاز به کار رسمی پروژه ها در استان سمنان منجر گردید.پروژه هایی که با اهداف اقتصادی و اشتغال در شهرهایی مانند سمنان،گرمسار،دامغان ومهدیشهر به بهره برداری رسید.

درست است که زمانی در حدود چندماه از ایامی به مناسبت هفته دولت که مقارن با شهادت شهیدان مظلوم دولت یعنی رجایی و باهنر می گذرد ولی از آنجایی که کارکرد این رسانه تحلیل پیرامون وقایع اتفاق افتاده می باشد لذا در این مقطع لازم می دانیم تا به افتتاحها و پروژه های هفته دولت در استان سمنان و میزان اثر بخشی این افتتاح ها در شهرهایی مانند شاهرود ومیامی بپردازیم.

اولین نکته که در این پروژه ها و افتتاح آنها خودنمایی می کند نقش و جایگاه نماینده مردم این شهرها در گرفتن میزان اعتبارات و اثر گذاری در این حوزه می باشد.

در این گزارش قصد داریم به روایت تصویر و مطالب پیرامون آن به تحلیل این هفته در استان سمنان و سهم ناچیز شهرستانی مثل شاهرود بپردازیم.

1-به عکس زیر دقت کنید:

در سومین روز از هفته دولت،معاون اول ریئس جمهورو وزیر صنعت معدن وتجارت واردفرودگاه شاهرود شدند.از آنجایی که هیچ پروژه ای برای افتتاح در این روزها در شاهرود ومیامی برنامه ریزی نشده بودو یا به عبارت درست تر وجود نداشت و هیچ عقل سلیمی هم افتتاح پروژه ای را در این مدت کم نمایندگی جناب دکتر حسینی توقع نداشت اما مسئولین شهری به خصوص نماینده محترم حتی به این فکر نیافتادند که با ایجاد مکث در برنامه های معاون اول ریئس جمهور با حضور ایشان در مزار شهدای عزیز شاهرود و به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام شود.

پس از آن معاون اول ریئس جمهور و وزیر صنعت معدن وتجارت و تیم همراه پس از ورود به شهرستان شاهرود از طریق فرودگاه و استفاده از این مکان بصورت پایلوت وخیلی سریع از این شهرستان عبور کرده و وارد دامغان شدند.

2-به عکس زیر دقت فرمائید:

با حضور معاون اول رئیس جمهور کارخانه فولاد کویر دامغان به بهره برداری می رسد.پس تا اینجا معاون محترم رئیس جمهور و هیأت همراه از طریق فرودگاه شاهرود وارد این شهر شده و بصورت خیلی سریع برای افتتاح پروژه ی فولاد کویر عازم دامغان شده و به افتتاح آن می پردازند.پس در سومین روز هفته دولت اولین افتتاح می شود سهم شهرستان دامغان.

3- به عکس زیر دقت فرمائید:

افتتاح کارخانه آریاترانسفو با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت.دومین افتتاح در سومین روز از هفته دولت میشود سهم شهرستان سمنان.پس از آن معاون اول رییس جمهور  در سمنان برای حضور در جلسات مختلف می ماندو وزیر صنعت، معدن وتجارت راهی شهرستان گرمسار می شود.

4-به عکس زیر دقت فرمائید:

حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برای کلنگ زنی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و همچنین شرکت داروسازی ثنامد با حضور جناب نعمت زاده به بهره برداری می رسد آنهم با حضور دکتر کاتب به عنوان نماینده شهرستاهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی

5-به عکس زیر دقت کنید:

پس از افتتاح و کلنگ زنی طرحهای مختلف  در شهرهای دامغان،سمنان و گرمسار باز نوبت به شهر مرکز استان می رسد و جلسه ای با عنوان ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت معدن و تجارت برگذار می گردد.

پس تا به حال سهم بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرستان استان یعنی شاهرود می شود هیچ!

6-به عکس زیر دقت فرمائید:

و اما شاه بیت غزل گزارش ما این تصویر است!!تیم رسانه ای دکتر حسینی شاهرودی با انتشار عکسی بصورت دست پاچه و کاملا غیر حرفه ای عکس ملاقات نماینده شهرستانهای شاهرود و میامی با معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت در داخل هواپیمای اعزامی به شاهرود را در فضای  مجازی و کانال تلگرامی دکتر حسینی قرار می دهند.

قرار دادن این عکس فی النفسه اشکالی برای آن وجود ندارد ولی توضیحی که در زیر آن عکس نوشته می شود قابل تأمل است.

این متن را بارها می توانید مطالعه بفرمایید.متن به شرح ذیل می باشد:

در نشست صمیمی دکتر حسینی شاهرودی با معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت ،مشکلات بخش صنعت و معدن و کشاورزی شهرستانهای شاهرود و میامی بررسی شد.!!!

و اما هفته دولت در شهریور ماه سال95 به اتمام رسید و سهم شاهرود شد ملاقات داخل هواپیمای نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی و بررسی یکسری از مشکلات!!!

از انتخاب دکتر حسینی شاهرودی و فعالیت ایشان به عنوان نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی حدود6ماه می گذرد.6ماهی که مثل برق رد شد و عملآ شاهد هیچ تحول اساسی و بنیادین برخلاف تمام شعارهای انتخاباتی ایشان نبودیم.

حضور در مناسبتهای مذهبی و هیأت ها و برگزاری چندین جلسه بدون تأثیر در حوزه کارگروههای شهرستانهای شاهرود و میامی و سخنرانی در مجامع و مجالس گوناگون با زمینه ی اغلب مذهبی و گهگاهی اظهار نظر در مورد مسائل کلان کشوری گوشه ای از فعالیت های ریز و درشت ایشان است که از طریق کانال تلگرامی ایشان به سمع و نظر موکلان وی می رسد.

حلقه ای از افرادی که به غیر از مطرح کردن نام خود دنبال هیچ چیز دیگری نیستندبرگرد ایشان نائل آمدند تا از این طریق چند صباحی بیشتر بر صندلی مدیریت خود تکیه زنند و یا جا مانده هایی که به فکر ارتقای موقعیت شغلی و اجنماعی خویش هستند.

گهگاهی هم صحبت هایی جا مانده از دو سه دهه ی پیش و از جنس واشاهرودا و وامصیبتا که حق شاهرود زایل شد بر سر زبانها جاری می کنند تا از این طریق و به شیوه پوپولیستی در بین مردم تأثیرگذاری ایجاد کنند غافل از اینکه نه الان دو سه دهه پیش است و نه این سیاستها جواب داده است.

آری واقعیت اینست که آقای دکتر حسینی شاهرودی، قریب یکسال از فضای انتخاباتی سال94گذشته و امروز مقدار بیکاران تحصیلکرده نه تنها کم نشده که به مدد خروجی دانشگاهها حالت تصاعدی به خود گرفته، آمار طلاق و بزه های اجتماعی نقل محافل و فضاهای مجازی کل کشور و حتی خارج از کشور گردیده است.

ادارات کلی که در زمانی نه چندان دور با خون دل خوردن های نماینده های سابق برای این شهر با چنگ و دندان نگه داشته شده بود به صورت نرم و آرام آرام در حال رخت بستن از این دیار مظلوم است.

آقای دکتر حسینی ،اگر اقدامی برای آمار بالای بیکاران تحصیلکرده،آمار بالای طلاق و بزه های اجنماعی و اقتصادی نمی توانید بکنید لااقل به حفظ داشته های این مردم مظلوم باشید.

آقای دکتر حسینی با فهم و ادراک بالایی که از شما سراغ داریم حلقه خفقان ایجاد شده توسط افراد بی بصیرت دور خود را که شما را برای خود بابت حفظ پست و موقعیت و رسیدن به مطامع دنیوی به انحصار در آورده اند بشکنید و اندکی به میان نخبگان و دانشگاهیان بیایید.منتظر حضور این افراد به صورت خودجوش در دوروبر خود نباشید که اگر اینگونه بود که آنها دیگر نخبه نبودند.

اگر به فکر ارتقای حوزه نمایندگی خود هستید این مطالب را نه به عنوان ایراد به شما بلکه به عنوان انتقادی دلسوزانه از طرف برادر خود بدانید.

                                                       والعاقبه للمتقین

                                                         سعید ایمانی


نظرات()   
   
شنبه 11 دی 1395 09:23
استحقاق شاهوار استان شدن و لاغیر
سه شنبه 23 آذر 1395 15:46
16 سال كاظم جلالی چه غلطی كرد؟ چرا شماها اون موقع خفه خون گرفته بودین و حالا یقه پاره میكنین. همه تون عین هم هستید. از جلالی و یار غارهاش تاحسینی. مزدور و بی شرف
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

بیش از نیمی از املاک البرز شرقی با کدام مزایده و مجوز به ذوب آهن واگذار شد؟..........پنجشنبه 21 تیر 1397

واکاوی اتفاقات یک سال اخیر شاهرود و نقش بی بدیل فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ..........پنجشنبه 21 تیر 1397

محمد کرم محمدی کلید دار فرماندار ویژه شهرستان شاهرود شد...........پنجشنبه 21 تیر 1397

وحدت ملی، راه نجات کشور..........پنجشنبه 21 تیر 1397

پشت پرده ی فعالیت های انتخاباتی 98درحوزه انتخابی شهرستان های شاهرود و میامی (قسمت دوم )..........پنجشنبه 21 تیر 1397

حمایتی ماندگار از دکتر حسینی شاهرودی و نقش وی در برگزاری همایش..........پنجشنبه 21 تیر 1397

تغییر و تحول ماهیت مدیریت است اما .............پنجشنبه 21 تیر 1397

تسویه حسابهای انتخاباتی در شاهرود شروع شد!!!..........پنجشنبه 21 تیر 1397

برخورد قاطعانه با فرصت طلب ها و طمع کاران در دستور کار مدیریت جدید شهرداری شاهرود قرار گرفت..........پنجشنبه 21 تیر 1397

نیروی بومی یعنی شهروندی که در پی وحدت باشد نه اختلاف افکنی و کینه توزی..........پنجشنبه 21 تیر 1397

شهاب الدین چاووشی در یک روز چهار مدیرکل منصوب کرد..........پنجشنبه 21 تیر 1397

آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد..........پنجشنبه 21 تیر 1397

شوی تبلیغاتی روز کارگر در مجموعه معادن طزره..........سه شنبه 12 تیر 1397

سرنوشتی به مانند زابل و زابلی ها در انتظار شاهرود و شاهرودی ها..........سه شنبه 12 تیر 1397

نگاهى به تجمعات اخیر در شاهرود..........سه شنبه 12 تیر 1397

دستور توقف انتقال اداره کل راه از شاهرود به سمنان توسط رئیس جمهور در پی نامه دکتر جلالی به دکتر روحانی..........سه شنبه 12 تیر 1397

پشت پرده ی فعالیت های انتخاباتی 98درحوزه انتخابی شهرستان های شاهرود و میامی..........یکشنبه 10 تیر 1397

املاک البرز شرقی متعلق به شهرداریست یا یک شرکت خصوصی در ذوب آهن اصفهان؟..........یکشنبه 10 تیر 1397

شهرداری که میداند چه می خواهد..........یکشنبه 10 تیر 1397

کسب افتخاری دیگر برای شهردار سختکوش شهر زیبای بسطام..........یکشنبه 10 تیر 1397

پیام تبریك رییس مركز پژوهش های مجلس به شهردار بسطام..........یکشنبه 10 تیر 1397

نشست هم اندیشی فرهنگیان، موثرین و نخبگان شهرستان شاهرود با مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان سمنان و بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل آموزشی در دولت محترم تدبیر و امید..........یکشنبه 10 تیر 1397

دید وبازدیدهای مسئولین و چند نکته!..........یکشنبه 10 تیر 1397

جامعه دو قطبى، خطرى بزرگتر از داعش..........یکشنبه 10 تیر 1397

تغییر رئیس دانشگاه پیام نور بعد از یک دهه!!!..........یکشنبه 10 تیر 1397

نشست هم اندیشی اصلاح طلبان و اعتدالیون شهرستان های شاهرود و میامی..........یکشنبه 10 تیر 1397

آسیب شناسی جریان اصلاحات در شاهرود..........یکشنبه 10 تیر 1397

«اصلاح طلبی چیست؟ اطلاح طلب کیست؟»..........یکشنبه 10 تیر 1397

چرا روحانی خواستار برگزاری "رفراندوم" شد؟..........یکشنبه 10 تیر 1397

دیدار دبیر واعضای شورای حزب اعتدال وتوسعه شهرستان شاهرود بااعضای شورای اسلامی و جمعی از موثرین روستای قلعه نوخرقان با همراهی ریاست محترم جهاد کشاورزی و معاونت بخشداری بسطام و تبادل نظر در مورد مشکلات و ظرفیتهای این منطقه..........یکشنبه 10 تیر 1397

همه پستها