چرا دکتر علی اکبر رجبی در انتخابات مجلس دهم ثبت نام نکرد ؟

سو تیتر ها:

1-اگر امروز به اصلاح طلبان تمایل دارم فکر می کنم که عقلانی تر فکر می کنند

2- والله گروهی در این شهر هستند که پیشانی آنها از عبادت پینه بسته و مثل خوارج نهروان می باشند که به هیچ چیز اعتقاد ندارند الا به منافع خودشان

3- آوازهایی از طرف گروهی خاص که خود را خیلی متعبد و متدین می دانند باز ساز نامیمون را کوک کردند و ما هم گفتیم که اگر وارد عرصه انتخابات شویم حتما ما را به خاطر یار مورد وثوق خود قربانی خواهند کرد.

4- بنده کار آقای دکتر جلالی را در دفاع از برجام به عنوان یک استاد فیزیک هسته ای تایید میکنم و از ایشان متشکرم.

5-خطاب به دکتر جلالی: ، لذا با جرات و شهامت عرض می کنم که شما یکی از 10 نماینده برتر کشور در سطح مجلس بعد از انقلاب هستید

6: باز تاکید میکنم بگذارید مردم تصمیم بگیرند،شما نه وکیل مردم هستید و نه حافظ منافع آنها، پس برای این مردم هوشمند خط و ربط و جریان مشخص نکنید.

 

روزهای ثبت نام از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان های شاهرود و میامی در این دوره، شاهد اتفاقات عجیب و نادر بودیم. اتفاقاتی از جنس مشارکت حداکثری داوطلبین در این حوزه که با ثبت نام 37 نفر در پایان مهلت قانونی به پایان رسید و ماحصل آن ثبت نام 35 نفر آقا و 2 نفر خانم از این حوزه در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی بود.

رکود ثبت نام برای رقابت در انتخابات مجلس دهم در این حوزه شکسته شد و شاهد حضور پررنگ قشرهای مختلف با سلیقه های سیاسی متفاوت بودیم. اصولگرایان بیشترین تعداد ثبت نام ها را از آن خود کرده و در این دوره شاهد حضور حداقلی اصلاح طلبان بودیم. عده ای هم با گرایشات سیاسی مستقل در این دوره وارد کارزار انتخاباتی شدند.

در این بین اما شاهد اتفاقات عجیب و نادری مثل عدم ثبت نام پروفسور علی اکبر رجبی و ثبت نام دکتر کاظم جلالی در آخرین ساعات ثبت نام از حوزه انتخابیه تهران بودیم.

به همین علت جهت بررسی علل عدم ثبت نام پروفسور رجبی در محل کار ایشان با درخواست مصاحبه اختصاصی، خدمت ایشان رسیدیم تا در مورد علل و عوامل این تصمیم وی مطلع شویم.

پروفسور علی اکبر رجبی را بهتر بشناسیم.

- متولد یکی از روستاهای سرحدات شهرستان میامی و بزرگ شده شاهرود

- قریب به 20 سال رئیس چندین دانشگاه بزرگ در کشور

- دبیریار رئیس کمیسیون هیات امناء و یا نماینده وزیر از ابتدای تشکیل هیأت امناء در کشور

- تنها عضو صاحب نظر طرح توسعه استان سمنان در دولت آقای خاتمی

- تألیف 300 مقاله ISI و کتاب در زمینه فیزیک هسته ای

- تربیت بیش از 10 نفر دانشجوی دکترای تخصصی P.H.D  در فیزیک هسته ای

- استاد راهنمای بیش از 30 نفر دانشجوی فوق لیسانس و اخذ رساله آنها

با یک سرچ ساده در گوگل مقالات و تألیفات این استاد برجسته در زمینه فیزیک هسته ای قابل مشاهده بوده و ارائه مقاله و سخنرانی در بیش از 45 کشور دنیا از وی نامی معتبر در دانشگاه های دنیا ساخته است.

وی همه این موفقیت ها را از لطف الهی دانسته و در عین حالی که اذعان می کند که بنده روستا زاده ای بیش نیستم شاگردهایی توسط ایشان تربیت شده اند که برخی از آنها در مرحله استاد تمامی بوده و تعداد زیادی از آنها در زمینه انرژی صلح آمیز هسته ای در نطنز و اصفهان و جاهای دیگر مشغول فعالیت هستند.

جزء محدود چهره های علمی کشور است که در زمان رژیم سابق 2 بار زندان ساواک را تجربه کرده و در زمان جنگ تحمیلی در عملیات های فاو، مرصاد و مجنون به عنوان یک چهره دانشگاهی حضور فعال داشته است.

8 سال ریاست دانشگاه رازی کرمانشاه و دانشگاه کردستان را در زمان جنگ بر عهده داشته و از این رو به جهت اینکه همزمان ریاست دو دانشگاه در دو استان مختلف را عهده دار بوده در تاریخ وزارت علوم بی سابقه بوده است. آنهم در دانشگاه هایی که در خط مقدم جبهه بوده و تعطیلی این دانشگاه ها در زمان جنگ از آرزوهای دشمن متخاصم بوده است.

در یک دست اسلحه داشته و با دشمن بعثی جهت حفظ این نظام و کیان آن میجنگیده و با دست دیگر دانشگاه های این دو استان مرزی را اداره می کرده است.

در سال 72 دانشگاه رازی کرمانشاه و دانشگاه کردستان را با تمام امکاناتی که برای آنها مهیا کرده بود تحویل می دهد و عازم زادگاه خود می شود.

در سال 73 دانشکده علوم قرآنی را پایه ریزی و بنا می کند و در مهرماه همان سال این دانشکده دانشجو می پذیرد.

93000 مترمربع زمین برای این دانشکده خریداری می کند و بیش از 12000 جلد کتاب را خریداری و به این دانشکده هدیه می کند. ساخت و سازهای گسترده ای را در این دانشکده انجام داده و صرفا بر اساس اعتبارات و ارتباطاتی که داشته بدون کوچکترین کمکی به این مهم دست پیدا می کند.

از سال 73 تا 86 به مدت 14 سال به دلیل اعتقادات دینی و قرآنی، بدون اینکه کوچکترین حق مدیریتی از دانشکده علوم قرآنی دریافت کندبه بهترین نحو ممکن به اداره آن می پردازد.

در سال 76 و همزمان با ریاست دانشکده علوم قرآنی، ریاست دانشگاه دولتی شاهرود به وی واگذار می شود. با توجه به نیاز کشور تصمیم می گیرد تا دانشگاه شاهرود را مأموریت گرا کند. با این تصمیم علاوه بر اینکه دانشگاه شاهرود را زیر نظر دانشگاه مرکز استان خارج می کند بحث صنعتی شدن آن را نیز پیگیری می کند با تلاش شبانه روزی و استفاده از ارتباطات با مرکز کشور این امر محقق شده و انقلاب بزرگی در زمینه دانشگاهی در این شهر به وقوع می پیوندد.

بودجه دانشگاه صنعتی به یکباره چندین برابر شده و امکاناتی مانند پردیس، زمین های مربوط به آن، آب و در یک اقدام جالب 7 ردیف عمرانی برای آن در نظر گرفته می شود و این 7 ردیف عمرانی وقتی قابل توجه می شود که بدانیم بودجه فرمانداری شاهرود در آن روزها فقط یک ردیف عمرانی را دارد. توسعه و پیشرفت سریع این دانشگاه بر اثر تلاش های شبانه روزی پروفسور رجبی در روی ریل قرار گرفته و در مدت زمان کمی دانشگاه صنعتی شاهرود به نگینی در سطح کشور مبدل می گردد.

پروفسور رجبی توسعه و پیشرفت دانشگاه صنعتی شاهرود را مدیون مدیران بعد از خود مانند دکتر مرادزاده و دکتر فاتح دانسته و ابراز می دارد که دکتر فاتح در حال حاضر به عنوان نقطه عطفی در این دانشگاه بوده و با برگرداندن نام صنعتی به این دانشگاه از وی تقدیر کرده و وی را مدیری دلسوز، شایسته و فعال می داند.

در سال 1377 از سوی رئیس جمهور وقت به عنوان عضو هیأت امنای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود منصوب شده و کماکان پس از گذشت 17 سال هنوز در این سمت نیز مشغول است.

پس از روی کار آمدن دولت نهم که ادعا می کرد مدیران قبلی، مدیران شایسته ای نیستند وی را از ریاست دانشگاه صنعتی برکنار کرده و اما این پایان کار مدیر توانمند و دلسوزی مانند پروفسور رجبی نبود.

بعد از این فعل و انفعالات وی با تلاش و همکاری دوستان خود بلافاصله دانشگاه غیرانتفاعی شاهرود را راه اندازی کرده و سپس دانشگاه جامعی به نام شمس در شهرستان گنبد تأسیس می کند که این دانشگاه در حال حاضر یکی از بهترین دانشگاه های استان گلستان است.

در حال حاضر نیز نماینده عالی وزارت علوم در برخی از دانشگاه های کشور بوده و رئیس کمیسیون دائمی هیات امنا و عضو هیات امناء دانشگاه حکیم سبزواری در شهرستان سبزوار است.

چرا پروفسور رجبی در انتخابات مجلس دهم ثبت نام نکرد؟

در پاسخ به این سؤال رجبی عنوان می کند که در این شهر افرادی وجود دارند که شهر و مردم شهر و امکانات آن را برای خود می خواهند و فضا را آنقدر تنگ می کنند که قدرت فعالیت به افراد کارآمد داده نشود.

وی خود را از مردم می داند و عنوان می کند که من به این مردم و این جوانان عشق می ورزم ولی متاسفانه گروهی در این شهر هستند که فقط خودشان را می بینند، جریان اطراف خود را می بینند و غیر از خودشان و اطرافیان ثناگوی خود، کس دیگری را قبول ندارند و به افرادی مثل من فضای فعالیت نمی دهند.

پروفسور رجبی در ادامه می افزاید، من به هیچ وجه حاضر نبودم در این عرصه وارد بشوم، به جهت نامردمی ها ،ناسازگاری ها و کم لطفی ها، علی رغم اینکه بنده 2 بار به زندان ساواک رفتم، در فاو، مرصاد و مجنون جنگیدم، 8 سال رئیس دانشگاه خط مقدم جبهه بودم، هزاران بمب و موشک راتجربه کردم لحظه ای از حمایت رهبری و انقلاب دریغ نکردم.

علی رغم اینکه اینجانب را به این جریان و آن جریان متصل می کنند، همیشه سعی می کنم تا عقلانی فکر کنم اگر امروز به اصلاح طلبان تمایل دارم فکر می کنم که عقلانی تر فکر می کنند و اگر روزی به این نتیجه نرسم و عقل و منطق را در جای دیگر ببینم حتما به آنجا خواهم رفت، چون مکتب ما، مکتب عقلانی است.

گروهی خاص در شاهرود هستند که حتی یک روز هم نه در رژیم سابق مبارزه کردند و نه در زمان جنگ و جالب است بنده که دانشگاه علوم قرآنی را در این شهر تاسیس کردم و همواره پیرو ولایت و مدافع آن بودم، از طرف همین گروه خاص انگ های مختلف به انسان زده می شود. این افراد که خود را خط کش و متر تشخیص می دانند، کسانی هستند که فقط به فکر منافع خود و جریان همفکر خود بوده و از هر طریقی که بتوانند به افرادی که زیر بار حرف زور آنها نمی روند هزاران انگ بی مورد می زنند. همانطور که با این گونه رفتارها دیدیم  که در دولت قبل این ناکارآمدی به اوج رسید و به عنوان مثال رئیس جمهوری را مثال می زنم که در یک سفر خارجی در هواپیما دستور کاهش نرخ بانکی را به تک رقمی صادر کرد و دیدیم که کشور در مدت کوتاهی چگونه بهم ریخت.

پروفسور رجبی در ادامه می افزاید : من با همه وجود، اعتقاد راسخ به نظام، انقلاب، شهداو رهبری دارم و لحظه ای در این مسیر دچار شک و تردید نشده ام.

من در سال 88، حامی مهندس موسوی بودم، مسئول شورای سیاست گذاری ستاد ایشان در استان سمنان بودم و این حمایت بر اساس تأئید شورای نگهبان و ایضا تأئید رهبری بود و تا 29 خرداد 88 ادامه داشت. اما به محض فرمایشات مقام عظمای ولایت و فصل الخطاب بودن فرمایشات ایشان بنده به کمک دانشجویان دانشگاه غیرانتفاعی شاهرود با صدور بیانیه ای اعلام کردیم که مطیع رهبر هستیم و همه را دعوت به تبعیت از فرمایشات ایشان کردیم. ایضا در راهپیمایی روز 9 دی همان سال در صف اول راهپیمایی حضور داشتیم و بعد از فرمایشات آقا، مسیر خود را جدا کردیم

وی در ادامه عنوان می کند که حالا امروز بعد از گذشت چندین سال از آن اتفاق، گروهی خود را همه کاره نظام در این شهر می بیند و با برجسته کردن اتفاقاتی که نه ارتباطی به ما داشت و نه ما از آن تبعیت کردیم، سعی در برچسب زدن با عناوینی مثل فتنه هستند

والله گروهی در این شهر هستند که پیشانی آنها از عبادت پینه بسته و مثل خوارج نهروان می باشند که به هیچ چیز اعتقاد ندارند الا به منافع خودشان

پروفسور رجبی در ادامه به این سؤال که چرا در این دوره برای انتخابات مجلس ثبت نام نکرد عنوان کرد که باز با این حال به جهت لطف بیش از حد گروه های مختلف مردم، دانشگاهیان و شورای سیاست گذاری اطلاح طلبان و احزاب  جهت دعوت از بنده برای ثبت نام برای تصمیم گیری نهایی در این مورد تصمیم گرفتم که با نماینده فعلی شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی نیز مشورتی داشته باشم.

وی در ادامه عنوان می کند که حدود 2 روزی با آقای دکتر جلالی در طی جلسات مختلف به رایزنی پرداخته و ایشان عنوان کردند که به هیچ وجه قصد ثبت نام در این دوره از انتخابات مجلس را نداشته و به بنده توصیه کردند که با توجه به سوابق مدیریتی و اجرایی حتما ثبت نام کنم و هر کاری که ایشان بتوانند برای من انجام خواهند داد. لذا در آخرین تماسی که در ساعت 11 شب، چهارشنبه شب باهم داشتیم ایشان اعلام کرد که قطعا کاندیدا نخواهد شد.

بنده از ایشان خواستم که حتما ثبت نام کنند و به ایشان گفتم که من کاری به کارنامه شما در سطح شهرستان ندارم، لذا با جرات و شهامت عرض می کنم که شما یکی از 10 نماینده برتر کشور در سطح مجلس بعد از انقلاب هستید و در صورت عدم ورود شما در این سمت با این فضا سازی هایی که وجود دارد، معلوم نیست که کار من به کجا بکشد فلذا ما خیلی از داشته هایمان را در سطح ملی از دست خواهیم داد.

در نهایت ایشان نسبت به عدم ثبت نام بنا به دلایلی که در قسمت های زیادی باهم هم عقیده بودیم تصمیم گرفته بودند و بنده نیز بعد از این کش و قوس زیاد در صبح روز پنجشنبه با نوشتن بیانیه ای از مردم و تمام کسانی که در این مدت به بنده لطف داشتند عذرخواهی کرده و ورود به این فضای ملتهب را صلاح ندانستم.

در همین مدتی که زمزمه های ورود من به بحث انتخابات در سطح شهر طنین انداز شده بود،متاسفانه باز هم شاهد شنیدن آوازهای نامیمون بودم.آوازهایی از طرف گروهی خاص که خود را خیلی متعبد و متدین می دانند باز ساز نامیمون را کوک کردند و ما هم گفتیم که اگر وارد عرصه انتخابات شویم حتما ما را به خاطر یار مورد وثوق خود قربانی خواهند کرد.

پروفسور رجبی در ادامه عنوان می کند که متاسفانه این افراد خود را مدعی العموم مردم می دانند،انقلاب را برای خود می دانند و با اینکه خیلی از آنها نه انقلاب را درک کرده اند ونه جبهه را،نه در فاو بودند ونه در مجنون و نه در مرصاد،امروز به کسانی که در تمام مراحل انقلاب بوده و جنگیده اند انگ های مختلف می زنند.

وی می افزاید که ما روزگاری شهر اول استان بودیم ولی امروز ما فاصله زیادی با مرکز استان داریم. این فاصله ها را نه بنده و نه نماینده ی شهر ایجاد نکرده ، این فاصله ها ماحصل تفکرات همین گروه اندک است که به خاطر منافع و مصالح خودشان باعث عقب افتادگی این منطقه شده اندو در این فضا هر کسی نماینده بشود نمی تواند برای این مردم کاری انجام دهد.این فضاها تا وقتی که شکسته نشود و این تابوها وجود داشته باشد،رشد و اعتلای این منطقه واقعا امکان پذیر نیست.ما هر موقع یاد گرفتیم که منافع مردم و انقلاب را به منافع شخصی خودمان ترجیح دهیم،آنموقع باید شاهد رشد و پیشرفت باشیم.

پروفسور رجبی در پاسخ به سوال دیگری که نقش دکتر کاظم جلالی را در مورد قضیه برجام چگونه ارزیابی میکنید عنوان کرد:بنده معتقدم که در قضیه انرژی هسته ای ما اشتباهات زیادی را انجام دادیم و در این جا ،جا دارد تشکر کنم از درایت مقام معظم رهبری که در تصویب برجام نقش بسزایی داشتند و بنده نیز معتقدم تصمیم حضرت آقا با تصمیم حضرت امام (ره)در مورد خاتمه دادن به جنگ برابری می کند و ما همانطور که در جنگ 8 ساله تحمیلی پیروز شدیم در قضیه هسته ای نیز پیروزی از آن ما شد.

 ما در قضیه برجام موفقیت بزرگی به دست آوردیم و من به عنوان یک استاد فیزیک هسته ای که از این مسایل اطلاع کافی دارم اعلام میکنم که در قضیه رفع PNDدر سازمان انرژی اتمی موفقیت بزرگی حاصل شد وچه بسا اگر این موفقیت در دولت قبلی به دست می آمد ،آنها یک هفته به جشن و پایکوبی می پرداختند ولی متاسفانه در این دولت به دلیل مظلومیت آن  نه تنها جشنی به پا نشد ،بلکه مخالفتهای هدف داری از آن نیز  توسط دلواپسان صورت گرفت. ما نباید بی انصاف باشیم و موفقیتی مانند لغو تمامی قطعنامه های قبلی سازمان ملل را با یک قطعنامه منکر باشیم.

وی در ادامه افزود،کسانی که امروز منکر این موفقیت بزرگ هستند ،کسانی هستند که متاسفانه با مدیریت غلط خود در دوره گذشته،این کشور را به عقب راندند و با ایجاد هیجان و احساسات کاذب در جامعه از رشد و اعتلای آن جلوگیری کردند و مردم را در این وضعیت بد اقتصادی گرفتار کردند و اینها همان کسانی هستند که به خاطر منافع شخصی خودشان این مسایل را به وجود آوردند. به طوری که هر روز شاهدیم که تعداد زیادی از پرونده های اختلاسشان در قوه قضاییه مطرح  و مفتوح میشود.

پروفسور رجبی در ادامه در پاسخ به این سوال گفت،امروز در سطح کوچکتر ما شاهدیم که بر اثر موضع گیریهای درست نماینده شهرستانهای شاهرود ومیامی در مجلس شورای اسلامی در قضیه تصویب برجام،موجی از مخالفتها از طرف همین گروه که فقط به فکر منافع خود هستند بر علیه وی به را می افتد و ایشان با اینکه یک دوره رقیب من در انتخابات مجلس بوده به این قضیه اذعان میکنم و فارغ از هر گونه هوی نفس ، بنده کار آقای دکتر جلالی را در دفاع از برجام به عنوان یک استاد فیزیک هسته ای تایید میکنم و از ایشان متشکرم.

پروفسور رجبی در پایان این مصاحبه 2 ساعته به گروهی کوچک اما تصمیم گیر در شاهرود اشاره کرده و افزود من به عنوان یک شهروند از این گروه می خواهم که به نظر مردم احترام قایل باشند و بگذارند تا مردم تصمیم بگیرند ،چرا که عقل جمعی هرگز اشتباه نمیکند و این شما هستید که اشتباه می کنید.

باز تاکید میکنم بگذارید مردم تصمیم بگیرند،شما نه وکیل مردم هستید و نه حافظ منافع آنها، پس برای این مردم هوشمند خط و ربط و جریان مشخص نکنید. این مردم همان مردمی هستند که خودشان انقلاب کردند،خودشان شاه را سرنگون کردند و خودشان امام (ره) را آوردند.این مردم فهمیده هستند و در هر برهه ای از زمان که لازم بوده حماسه خلق کردند، مانند دفاع در جنگ تحمیلی،حماسه نه دی و همچنین در مساله هسته ای. پس به مردم اطمینان داشته باشید و به خود اجازه ندهید که برای آنها تصمیم بگیرید.

پروفسور رجبی در پایان از مردم خواهش میکند که با تمام توان در این انتخابات شرکت کنند و میگوید که مهم انخاب نماینده نیست،مهم حضور مردم در پای صندوقهای رای برای دادن پیامی واضح و روشن به تمام جهانیان برای نشان دادن اعتقاد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامیست. وی از کاندیداها به عنوان سرمایه های نظام یاد کرد و از آنها خواست تا در جهت تقویت یکدیگر گام برداشته و به تخریب یکدیگر نپردازند که این همان موفقیت بزرگ خواهد بود که مردم به آن احترام میگذارند و مورد وثوق آنها خواهد بود.

  

 

 

 


نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

دقیقا کجای فرودگاه شاهرود مردمیست؟..........شنبه 28 مهر 1397

شاهکاری دیگر از نماینده ای که نمایندگی مردم را نمی کند!!..........شنبه 28 مهر 1397

شاه کاری دیگر از نماینده ای که نمایندگی مردم را نمی کند!..........شنبه 28 مهر 1397

مطالبه گری و فرهنگی که به انحراف می رود..........شنبه 28 مهر 1397

شهردار شورا یا شورای شهردار! مساله این است؟؟..........شنبه 28 مهر 1397

گزارشی از فعالیت هیات منتظران مصلح شاهرود و چند نکته..........شنبه 28 مهر 1397

تلف شدن گورخرهای آسیایی و چند نکته..........شنبه 28 مهر 1397

قربانیان یک تبریک اشتباهی..........شنبه 28 مهر 1397

شاهرود نفس می کشد..........سه شنبه 13 شهریور 1397

نقدی بر نحوه برگزاری هفته دولت در شهرستان شاهرود..........سه شنبه 13 شهریور 1397

نقش حساس این روزهای بانوان شورای شهر شاهرود..........سه شنبه 13 شهریور 1397

اما و اگرهای ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای شهر شاهرود..........سه شنبه 13 شهریور 1397

تحلیلی در مورد اکو مارتن جنگل ابر در شاهرود..........سه شنبه 13 شهریور 1397

نقدی بر دادگاه های علنی مفسدین اقتصادی..........سه شنبه 13 شهریور 1397

بیش از نیمی از املاک البرز شرقی با کدام مزایده و مجوز به ذوب آهن واگذار شد؟..........پنجشنبه 21 تیر 1397

واکاوی اتفاقات یک سال اخیر شاهرود و نقش بی بدیل فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ..........پنجشنبه 21 تیر 1397

محمد کرم محمدی کلید دار فرماندار ویژه شهرستان شاهرود شد...........پنجشنبه 21 تیر 1397

وحدت ملی، راه نجات کشور..........پنجشنبه 21 تیر 1397

پشت پرده ی فعالیت های انتخاباتی 98درحوزه انتخابی شهرستان های شاهرود و میامی (قسمت دوم )..........پنجشنبه 21 تیر 1397

حمایتی ماندگار از دکتر حسینی شاهرودی و نقش وی در برگزاری همایش..........پنجشنبه 21 تیر 1397

تغییر و تحول ماهیت مدیریت است اما .............پنجشنبه 21 تیر 1397

تسویه حسابهای انتخاباتی در شاهرود شروع شد!!!..........پنجشنبه 21 تیر 1397

برخورد قاطعانه با فرصت طلب ها و طمع کاران در دستور کار مدیریت جدید شهرداری شاهرود قرار گرفت..........پنجشنبه 21 تیر 1397

نیروی بومی یعنی شهروندی که در پی وحدت باشد نه اختلاف افکنی و کینه توزی..........پنجشنبه 21 تیر 1397

شهاب الدین چاووشی در یک روز چهار مدیرکل منصوب کرد..........پنجشنبه 21 تیر 1397

آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد..........پنجشنبه 21 تیر 1397

شوی تبلیغاتی روز کارگر در مجموعه معادن طزره..........سه شنبه 12 تیر 1397

سرنوشتی به مانند زابل و زابلی ها در انتظار شاهرود و شاهرودی ها..........سه شنبه 12 تیر 1397

نگاهى به تجمعات اخیر در شاهرود..........سه شنبه 12 تیر 1397

دستور توقف انتقال اداره کل راه از شاهرود به سمنان توسط رئیس جمهور در پی نامه دکتر جلالی به دکتر روحانی..........سه شنبه 12 تیر 1397

همه پستها