تبلیغات
پارسیا نیوز - در راستای پاسخ به دلواپسان لمپهن صورت می گیرد :

از بگم، بگم های احمدی نژاد تا بگم، بگم های فوق تخصصی ترکیدگی بغض در شاهرود

شهید آیت الله دستغیب در مجموعه داستان های اسلامی می نویسد :

روایت شده است که روزی یکی از پیامبران از کنار رودخانه ای عبور می فرمود، عده ای از بچه ها را مشاهده کرد که باهم بازی می کنند. در بین آنها بچه کوری بود که دیگران او را اذیت می نمودند، گاهی سر او را زیر آب می بردند و گاهی او را کتک می زدند.

پیامبر متاثر شد و دعا کرد؛ خداوندا، او را بینا بفرما، تا این قدر زجر نکشد.

خداوند دعای او را مستجاب کرد و بچه بینایی خود را بدست آورد، حالا او بچه ها را می گرفت و زیر آب می برد و نمی گذاشت بیرون بیایند و آن قدر نگه می داشت تا خفه شوند، چند بچه را بدین گونه هلاک نمود.

وقتی پیامبر وضع را مشاهده کرد، دوباره رو به درگاه الهی آورد و عرض کرد، خداوندا خودت بهتر می دانی چگونه با بندگانت رفتار کنی، تو دانای مطلق هستی و هرچیزی را از روی دلیل آفریده ای، به درگاه تو توبه می کنم و تقاضا دارم که بچه را به وضع سابقش برگردانی.

خداوند دعای پروردگارش را مستجاب کرد و بچه دوباره به حالت اول برگشت.

در اولین شماره نشریه ای که تازه مجوز دریافت کرده بود، خلاف وعده می کند و با دو تن از دوست های آنروزهای خود به نام های عباسعلی حسین پور و محمد رضا دباغان به هم می زند.

در انتخابات داخلی خانه مطبوعات استان سمنان به صحبت ها و عهدهای خود با مدیر مسئول نشریه بامداد شاهرود آقای غلامحسین ریاحی و یکی دیگر از فعالین مطبوعاتی شهر به نام حسین بابا محمدی وفا نمی کند و خلف وعده کرده و پس از اخذ رأی این عزیزان در انتخابات به کاندیداهای آنها یکی در میان رأی می دهد.

حسن یزدانی را برج ساز می خواند و وی را متهم به استفاده از ماشین اداره برای حمل مصالح ساختمانی کرده و در دوران تصدی اداره ارشاد شاهرود مطلب ها بر علیه وی می نویسد.

به نشریه موعود صالح در ابتدای کار این نشریه و بر اثر یک انتقاد کوچک از طرف این نشریه می تازد و این نشریه و عوامل وی را ناشی و جوجه دیروزی می خواند.

نشریه قومس آنروزها و ادیب امروز را مورد نوازش قرار داده و با ادبیات محقرانه به مدیر مسئول این نشریه وزین می تازد و وی را متهم به تازه کاری کرده وی را نصیحت به کارآموزی می کند.

نشریه شاهرود پیام را نشریه زرد و بی خاصیت می خواند و بر سر جاده جنگل ابر، جنگ زرگری راه می اندازد و سمن های مردمی را مود حمله قرار داده و همه آنها را خیانتکار معرفی می کند. حملات خود را به صورت سلسله وار و سراسر از بغض و کینه روانه این نشریه خوب شاهرود می کند.

نشریه های ظفر و پارسیای قومس را با شدیدترین ادبیات کوچه بازاری و نشأت گرفته از ذات لمپهنیسم مورد خطاب قرار داده و چیزهایی را که لایق خودش می باشد را نثار همکاران ما می کند.

سایت وزین شاهرود نیوز را سایت زرد و بی محتوا معرفی کرده و به یکی از بروزترین و پرمخاطب ترین سایت های استان توهین کرده و به صورت سریالی با بهانه قرار دادن این سایت و مطالبش به شخصیت حقوقی روابط عمومی دفتر کاظم جلالی اهانت می کند.

در جریان برگزاری مراسم روز خبرنگار در شاهرود در سال گذشته، محمد رضائیان خبرنگار زحمت کش روزنامه اطلاعات را مورد تفقد قرار داده ودر دفتر هفته نامه های ظفر و پارسیای قومس،وی را مورد ضرب وشتم قرارداده و با هل دادن وی و برخورد آقای رضائیان با در اتاق، کتف وی آسیب می بیند، آنهم به خاطر اعتراض آقای رضائیان برای دفاع از حقوق خبرنگاران شاهرود.

حسین بابا محمدی،نمایندگی هفته نامه کویر در شاهرود بعد از 2 سال دوندگی موفق به اخذ مجوز اجرای کنسرت می گردد،حملات سراسر کذب و ایجاد شایعه در مورد لغو کنسرت کیارش حسن زاده از طرف این گروه آغاز میشود.روز اول کنسرت اجرا شده و باتوجه به جو روانی به راه افتاده  باسو استفاده از حادثه شهدای منا و نزدیک بودن به آغاز محرم ، مجری این کنسرت که از همکاران خوب ما میباشد ، با میل و رغبت و جهت همدردی با خانواده های شهدا حادثه منا از برگزاری روز دوم کنسرت به صورت داوطلبانه منصرف میشود و به گفته خود وی مبلغ قابل توجهی را ضرر میکند ، آن هم فقط به خاطر ایجاد شایعه و جو روانی از طرف همکار خود .

و ده ها مورد دیگر و اشخاص دیگری که به خاطر مرتبط بودن آنها با کار اداری از بردن نام آنها به خاطر مصلحتشان خودداری می کنیم .

موارد فوق تنها گوشه کوچکی از مشت ، مشت نمونه خروار از ادبیات رفتاری و کرداری یک مدیر مسئول با همکاران خود در این شهر در طی سالهای گذشته بوده است .آنهم از جریده ای که بنا به تعریف مدیر مسئولش ، نشریه ای اصول گرا و ارزشی ست که نه بوئی از اصول برده است و نه می داند ارزش چیست.

در شماره اخیر خود هم پا را فراتر از این موازین قانونی می گذارد و خود را خط کش انصاف و عدالت معرفی کرده و با ایجاد شائبه هایی به مدیر مسئول و همکاران ما در هفته نامه های ظفر و پارسیای قومس اهانت می کند.

ما نیز از آنجا که می دانیم که جواب دندانشکنی باید به بگم، بگم های این متخصص ترکیدگی بغض در این نشریه حزب باد بدهیم تا اندکی از دلواپسی های خود را کم کرده و مقداری به مسیر عدل و انصاف برگردد سطور فوق را به رشته تحریر درآوریم تا مردم خود بدانند چه کسی است که رطب خورده و در لوای اصولگرایی و ارزشی بودن، منع رطب می کند.

و اما ابهاماتی در مورد این نشریه دلواپس این روزها و شعار تو خال اصولگرا و ارزشی دادن  روزهای گذشته وجود داردکه امیدواریم مدیر مسئولش به این ابهامات پاسخ داده و در اینجا اظهار این مطلب خالی از لطف نیست که حساب همکاران واقعاٌ مطبوعاتی ما در این نشریه از دید سایر همکاران خود در نشریه های دیگر استان و شهرستان از مدیر مسئول منتقم و بی ادب آن سوا بوده و ما نیز به آنها به دیده احترام می نگریم.

و اما سؤالات و ابهامات به شرح زیر است :

1- با توجه به اینکه مدیر مسئول نشریه فوق الذکر و همسر محترم ایشان کارمند دو اداره و نهاد دولتی و دانشگاهی هستند، بر اساس کدام قانون استخدامی و یا توانایی علمی جذب نهادهای فوق الذکر شده اند و یا اگر بر اساس سفارش و استفاده از ارتباط .. بوده بهتر است جهت تنویر افکار عمومی پاسخ داده شود.

2- حال اگر بپذیریم که در مورد جذب و استخدام مدیر مسئول و همسرشان موارد قانونی اعمال شده که باید شفاف سازی شود با توجه به اینکه یکی از آنها اهل شاهرود و دیگری اهل علی آباد کتول است و در تهران مشغول کار هستند و نیز بدانیم که مرخصی هر فرد در طول یک ماه 5/2 روز است چگونه است که این افراد، اکثر مواقع در شاهرود بوده و در اکثر مراسم و مناسبت ها شرکت دارند. آیا قانون استخدام برای این افراد رنگ و بو  دیگری دارد ؟

3- با توجه به اینکه شما و همسرتان بومی شهر تهران نیستید و یکی برای شاهرود و دیگری برای علی آبا دکتول است چگونه و براساس  کدامین معیار در شهر تهران مشغول کار در دو اداره و نهاد دولتی هستید . در صورت امکان پاسخی در خور توجه در مورد احراز صلاحیت شرایط بومی بودن در پایتخت  که پروسه بسیار سختی میباشد دهید.   حال چگونه ست که خودشما که در شهر تهران غیر بومی هستید و در آنجا مشغول فعالیت و امرار معاش به خوداجازه میدهید که پرچم دارتشخیص بومی ازغیر بومی در شهر شاهرود شوید ؟

4- در صورت امکان اندکی در مورد وام های کم بهره دریافتی به تعداد 10 الی 15 فقره بیست میلیون ریالی  در زمان تصدی پست استاندار سابق در زمان آقای دکتر رهی و همچنین مبلغ 200میلیون ریال وام 4% صندوق کارآفرینی امید( صندوق مهر امام رضا (ع)) توضیح داده شود تا ذهن مخاطبان و ما نیز روشن گردد.

5- تا آنجا که ما اطلاع داریم دفتر شاهرود شما بصورت اجاره ای از اوقاف با مبلغ بسیار ناچیز ماهیانه اجاره شده است در صورت امکان توضیحی در این مورد داده شود تا به شائبه های برخی از همکاران ما که عنوان می کنند مبلغ اجاره ماهیانه پرداختی شما به اوقاف شاهرود پنجاه هزار تومان است خاتمه داده شود و اگر چنین نیست بدانید که همکاران شما در نشریه های دیگر مبلغی حدود 500 تا 800 هزار تومان در ماه اجاره می پردازند تا فارغ از این نوع زد و بندها باشند.

6- در صورت امکان از دریافت مقدار 1050 متر مربع زمین   در شهرک کوثر از طریق استفاده از ارتباطات خاص خود توضیحی به مخاطبان عزیز داده شود  تا مردم نسبت به شما و ما قضاوت کنند.

7- یکی از همکاران ما عنوان می کند که در دوره قبلی مدیر کلی اداره راه شاهرود، جناب آقای رحمانی کمک بلاعوضی به مبلغ 50 میلیون ریال به نشریه شما انجام داده اند. اگر اینگونه است علت دریافت این کمک و محل قانونی آن چه بوده است ؟

8- تعدادی از همکاران ما در روابط عمومی ادارات مختلف شهرستان صحبت هایی مبنی بر اینکه تهدید می شوند که در صورتی که آگهی یا گزارش آگهی ندهند مورد انتقاد و تخریب شما قرار خواهند گرفت آیا به نظر شما این راه حل مناسبی برای کسب روزی حلال است ؟

مواردی از این دست بسیار فراوان است و در آخر باید عرض کنم همکار به ظاهر محترم رسانه ای ما، باور بفرمایید روش و منشی که شما در پیش گرفته اید در قاموس باور هیچ کس نمی گنجد.

آوردن نام همسر یک همکار رسانه ای را نه عرف می پسندد و نه اخلاق که اگر اینگونه باشد دست ما از مجموعه تخلفاتی که شما داشته اید بسیار پر است اگر دست از این بازی کودکانه بر ندارید چاره ای به جز بیان آنها نخواهیم داشت تا خلق الله در مورد ما و شما قضاوت کنند.

شما تنها نشریه ای در استان هستید که یکبار توقیف و یکبار لغو مجوز شده اید و اگر نبود وساطت و پا درمیانی نماینده بزرگ دل این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی معلوم نبود که الان کجا بودید.

در روزی که نشریه شما لغو امتیاز شد بنده و همکارانم تمام سعی خود را در جلسات مختلف انجام دادیم و دعا کردیم که نشریه تان از لغو امتیاز نجات پیدا کند، نمی دانم که آیا دعای آن روزهای ما درست بود ؟!!!

کلاه خود را قاضی کنیدو بیندیشید با اوصافی که در سطور فوق گذشت شما چقدر درد ورنج به جامعه مطبوعاتی شهر وارد کرده اید؟

                                                     و من ا... توفیق

                                            سعید ایمانی،سردبیر هفته نامه ظفر

 


نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

تمامیت خواهی عده ای معدود در مرکز استان و تقابل با بقیه نقاط استان کی به پایان خواهد رسید؟..........یکشنبه 15 بهمن 1396

چه کسانی در لوای استاندار سابق استان سمنان به یکه تازی پرداختند؟..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

پشت پرده ی ایجاد کمپین حمایت از دکترخبّاز چه کسانی بودند؟..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

ایجادکنندگان کمپین حمایت از خباز در حمایت از دکتر چاووشی سر و دست می شکنند!!!..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

نشریه پارسیای قومس شماره 82 منتشر شد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

پایان خوش اصلاح‌طلبی..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

ایا انقلابیگرى با اصلاح طلبى در تقابل است؟..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

ناگفته هایی از ائتلاف های فعال در انتخابات شورای شهر شاهرود..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 96 چطور شکل گرفت؟ ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شاهرود، لیست کاندیداهای شورای شهر خود را نهایی کرد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

رئیس ستاد انتخابات دکتر حسن روحانی در شهرستان شاهرود مشخص شد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

مزایای رای دادن به لیست ها در انتخابات شورا..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

چگونه در انتخابات شورای شهر پیروز شویم/طنز..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

تخصص گرایی کلید گمشده شهرداری وشورای شهر شاهرود ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

سرمایه‌گذاری و مشاركت شهرداری شاهرود ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

وجود غده سرطانی به نام کشتارگاه دام در مرکز شهر..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

انتخاب شهردار توانمند زمینه ساز شاهرود مدرن ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شهرمان شاهرود از لحاظ فضای سبز در چه جایگاهی قرار دارد؟..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شهر برای زندگی وبهزیستی ،مدیرودرمانگر اجتماعی می خواهد..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

علم مدیریت ساخت و مدیریت شهری..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

توسعه توریسم عرفانی ، باز تعریف هویت شهری ورونق اقتصادی بر بستر دیپلماسی شهری ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

استراتژی افزایش منابع درآمدی پایدار و مدیریت هزینه ها..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

نشریه پارسیای قومس شماره 81 منتشر شد...........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

خبر آمد خبری در راه است..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شاهرود، لیست کاندیداهای شورای شهر خود را نهایی کرد...........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

در پی اقدامات پروپاگاندای نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

پشت پرده تیم های فعال در انتخابات شورای شهر شاهرود قسمت 2..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

واکاوی حضور ائتلافی به نام السابقون درشورای شهر چهارم و کارنامه نه چندان موفق آن:..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

تئاتر شهر تئوری تغییر به کمک هرم قدرت..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

مسئول ستاد حزب اعتدال و توسعه در شهرستان شاهرود منصوب شد..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

همه پستها