کاظم جلالی، جایگاهی مردمی دارد

زمان آهسته، آهسته می گذرد و کم کم به زمان ثبت نام کاندیداهای دوره دهم مجلس شورای اسلامی که در 28 آذر ماه 94 خواهد بود نزدیک می شویم.

رایزنی های فراوانی در شهرستان شاهرود در حال انجام بوده و جلسات و محافل خانگی با شدت هر چه تمامتری در حال برگزاریست. عده ای به قطع و یقین برای ثبت نام رسیده اند و عده ای دیگر در حال رصد اوضاع حاکم بر این شهر می باشند. طرفداران و نزدیکان کاندیداهای احتمالی با حضور پرشور و گاهاٌ خارج از عرف در فضاهای مجازی در حال بررسی اوضاع و میزان تأثیرگذاری خود هستند.

فضای این روزهای رسانه های مکتوب اما به گونه ای دیگر است. رسانه های مکتوب محلی هم به طریق مکتوب و هم به طریق مجازی درحال باز نشر افکار و ایده های خود هستند.

با اندکی تأمل و مطالعه فضای مجازی این روزهای شهرستان های شاهرود و میامی و هوچی گری های عده ای خاص که به دنبال گل آلود کردن فضای این شهرستان ها هستند به یک نقطه مشترک می رسیم.

نقطه مشترکی که نه تنها مثمر ثمر نیست بلکه نشان از بی اطلاعی این افراد معلوم الحال می دهد که به جای اینکه به معرفی برنامه کاندیداهای مورد نظر خود بپردازند به همان نقطه مشترک یعنی تخریب بیش از حد دکتر کاظم جلالی و دستاوردهای حدود 16 سال نمایندگی وی می پردازند.

غافل از اینکه مردم این منطقه بسیار هوشیارند و به هیچ وجه اسیر این قیل و قال های ساختگی عده ای محدود که نه تنها نیت آنها رشد و اعتلای این منطقه بلکه سهم خواهی و مطرح کردن خود است نشده و همیشه در مواقع حساس و برهه های تاریخی بهترین تصمیم را گرفته اند.

نمایندگی مردم شریف شهرستان های شاهرود و میامی در ادوار ششم، هفتم، هشتم و نهم در مجلس شورای اسلامی، رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، عضو کمیته اجرایی و شورای بین المجالس اسلامی، رئیس گروه روابط پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با پارلمان اروپا، رئیس حزب و فراکسیون اکثریت رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی و در حال حاضر نیز عضویت در کمیته اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی که بعد از 50 سال ایران در این کمیته صاحب کرسی شد، تنها گوشه کوچکی از مسئولیت ها و سمت های فردی است که با تمام عناوین فوق، هنوز هم خود را روستازاده و خادم مردم معرفی می کند.

بحث این گزارش ارائه دستاوردها و نقش دکتر کاظم جلالی در این منطقه و دیار نیست که پرداختن به این موضوعات در این مقال نمی گنجد و به وقت مقتضی به ارائه آنها خواهیم پرداخت.

موضوع این نوشتار، اشاره به بداخلاقی ها و استفاده از روش های نخ نما شده عده ای فرصت طلب و دلواپس است که با اینکه هنوز به ایام ثبت نام کاندیداها یعنی روز 28 آذرماه 94 نرسیده ایم و هنوز معلوم نیست که آقای دکتر جلالی از حوزه انتخابیه شهرستان های شاهرود و میامی ثبت نام خواهند کرد یا نه، با استفاده از روش هایی غیر متعارف و متکی به مکتب ماکیاولستی خود را عقل کل فرض کرده و سعی در القاء نظرات خود به این مردم هوشمند دارند.

مصاحبه با تعدادی از افراد که بر چسب خواص را به آنها زده اند و نظر خواستن از آنها و انعکاس افکار نامتقارن این افراد را در جریده خود و تصمیم گیری به جای مردم فهیم شهرستان های شاهرود و میامی را وظیفه خود خوانده خود می دانند تبارک الله

پرداختن به اسامی مصاحبه شوندگان و نقطه نظرات آنها نیز بماند برای بعد که در این مقال نمی گنجد. فقط ذکر یک نکته لازم است که بزرگان، خواص، این نشریه و عموم مردم، اسامی بعضی افرادی را که شما آنها را خواص می دانید و به بازتاب نقطه نظرات آنها می پردازید خوب می شناسند و تشخیص می دهند که درد آنها، درد شهر نیست، درد مردم نیست، درد پست و مقام مانند فرماندار شدن است، درد استفاده از رانت قدرت در شورای شهر است، درد انتخاب نشدن در شورا و هیأت رئیسه شوراست، درد مطرح شدن است که به وقت مقتضی به آنها خواهیم پرداخت.

 از نظر مردم کسانی خواص هستند که در کنار آنها باشند و با دردهای آنها آشنا باشند و در کمترین کار ممکن حداقل شنونده خوبی باشند، نه اینکه در هر جا و مکانی عمومی به محض اینکه فرصت صحبت پیدا کنند به مطرح کردن خود بپردازند. بعضی از افرادی که شما دم از آن می زنید کسانی هستند که از فرصت سخنرانی در جشنواره سیب زمینی هم نمی گذرند چه برسد به اینکه امروز خود را در جایگاهی ببینند که خواص شهر باشند نعوذ بالله

فقط نمی دانم در این مصاحبه شما چرا فردی که دارای سواد حقوقیست و در همه جا اظهار نظر می کند وجود ندارد که در این مسئله به این مهمی نیز دکترین خود را ارائه داده و مردم و مدیران خود را راهنمایی کند.

روز 28 آذر فرا خواهد رسید، در این روز و یا روزهای دیگر اعلام شده توسط ستاد انتخابات وزارت کشور، کاندیداهای ورود به مجلس دهم با بدست گرفتن آبروی خود، آبروی نظام را حفظ کرده و ثبت نام خواهند کرد. بعد از تأیید صلاحیت این عزیزان توسط ارگان های مربوطه و شورای نگهبان، مردم به برنامه ها و رزومه افراد ثبت نام کرده و تأیید صلاحیت شده نگاه خواهند کرد و در نهایت با حضور پرشور در روز هفتم اسفند ماه نماینده منتخب خود را انتخاب خواهند کرد و رأی مردم هرچه باشد همه ملزم به تمکین از قانون خواهیم بود.

استفاده از ضرب و زور و تخریب چهره نماینده کنونی مردم در مجلس شورای اسلامی و تصمیم گیری کردن به جای مردم فهیم شهرستان های شاهرود و میامی، آنهم فقط به خاطر کسب قدرت و استفاده از مطامع دنیایی نه اخلاقی است و نه عقلانی و همیشه یک نه بزرگ را در پس این اقدامات بی اساس مردم به آن داده اند. پس در یک کلام بیائیم اخلاق مدار رفتار کنیم.

                                                        سعید ایمانی

سردبیر هفته نامه ظفر


نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

عکس برگزیده ماه..........سه شنبه 25 دی 1397

شاهرود و میامی چه نیاز دارند؟ ..........سه شنبه 25 دی 1397

مقایسه بودجه اداره کل راه و بودجه های اخذ شده توسط نماینده شاهرود: ..........سه شنبه 25 دی 1397

مرز هوایی یا فرودگاه بین‌المللی؟..........سه شنبه 25 دی 1397

پشت پرده ی فعالیت های انتخاباتی 98درحوزه انتخابی شهرستان های شاهرود و میامی..........سه شنبه 25 دی 1397

مهلت ۴۸ ساعته جمعی از خبرنگاران به نماینده شهرستانهای شاهرود و میامی ..........سه شنبه 25 دی 1397

لطفا تمام نرده ها را بردارید!..........سه شنبه 25 دی 1397

نماینده ایده آل مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی کیست و چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟..........سه شنبه 25 دی 1397

در حاشیه رو نمایی از تابلوی فرودگاه بین المللی شاهرود :..........سه شنبه 25 دی 1397

خر برفت و خر برفت و خر برفت..........سه شنبه 25 دی 1397

جمععی از خبرنگاران شاهرود در خصوص تبدیل اداره کل راه استان به دو اداره کل در شاهرود و سمنان بیانیه ای به شرح ذیل صادر کردند...........سه شنبه 25 دی 1397

لزوم مطالبه گری و پاسخگویی..........سه شنبه 25 دی 1397

دو اداره کل با یک تابلو ..........سه شنبه 25 دی 1397

درسی که خبرنگاران شاهرودی به ما دادند..........سه شنبه 25 دی 1397

اقدام بزرگ شورای شهر شاهرود که در سکوت خبری برگزار شد ..........سه شنبه 25 دی 1397

اشتباه تاکتیکی..........سه شنبه 25 دی 1397

به بهانه نصب المان کتاب در میدان امام..........سه شنبه 25 دی 1397

مصاحبه اختصاصی دکتر کاظم جلالی با هفته نامه پارسیای قومس(قسمت اول)..........سه شنبه 11 دی 1397

مصاحبه اختصاصی دکتر کاظم جلالی با هفته نامه پارسیای قومس (قسمت دوم)..........سه شنبه 11 دی 1397

مصاحبه اختصاصی دکتر کاظم جلالی با هفته نامه پارسیای قومس(قسمت سوم و پایانی)..........سه شنبه 11 دی 1397

تراژدی یا کمدی..........دوشنبه 26 آذر 1397

نگاهی اجمالی به استانداران دولت تدبیر و امید در استان سمنان..........دوشنبه 26 آذر 1397

حضوری که حماسه آفرید..........دوشنبه 26 آذر 1397

بین المللی شدن فرودگاه شاهرود و چند نکته..........دوشنبه 26 آذر 1397

برادر نماینده ودیگر هیچ..........دوشنبه 26 آذر 1397

پشت پرده ی فعالیت های انتخاباتی 98درحوزه انتخابی شهرستان های شاهرود و میامی..........دوشنبه 26 آذر 1397

نماینده ایده آل مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی کیست و چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟..........دوشنبه 26 آذر 1397

سفر رئیس جمهور به استان سمنان و سخنی با نماینده محترم شاهرود و میامی..........دوشنبه 26 آذر 1397

نمایشگاه کتاب شاهرود ۸۲۰ میلیون تومان فروش داشت..........دوشنبه 26 آذر 1397

اسامی شهرداران و سرپرستان شهرداری یا بلدیه شاهرود از سال 1328 تا امروز بانضمام مدت تصدی آنها..........دوشنبه 26 آذر 1397

همه پستها