تبلیغات
پارسیا نیوز - در سایه سکوت مسئولین ونهادهای ناظر استان صورت میگیرد:

ادبیات خیابانی و لمپهنیسم هفته نامه ای که خود را مدعی اخلاق میداند

حملات سراسر توهین وکذب به مدت 17 ماه به نماینده شهرستانهای شاهرود ومیامی در مجلس شورای اسلامی در سال 89و 90،انتقادهای از سر عناد و دشمنی علیه فرماندار سابق شاهرود ،آقای بندر آبادی به مدت 30 ماه،تندروی های بی حد وحصر در مورد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آقای دکتر سوقندی از ابتدای تصدی ایشان در این سمت،بحث وجدل و متهم کردن 5 نشریه از 7 نشریه شهرستان شاهرود و زدن تهمت وافترا به آنان،حملات سراسر توهین و بدون دلیل به رئیس سابق ارشاد ،آقای محسن امیری به مدت 18 ماه و در حال حاضر نبز انتقادهای بی سر وته به دفتر دکتر جلالی و شخص نماینده از کارنامه های درخشان نشریه ایست که خود را مدعی اخلاق میداند.

توقیف این نشریه در اوایل کارش به علت کارکردن آرم یکی از ارگانهای مهم و انقلابی کشور به صورت صلیب شکسته آلمان نازی و لغو امتیاز این نشریه به علت کارکردن آرم همین ارگان مهم و انقلابی حدود 2 سال پیش بصورت طرحی که از طرف بنگاه های ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی طراحی شده از افتخارات این نشریه فرا استانی است .معرفی کردن این نشریه ، توسط مسئولین محترم آن بصورت نشریه ارزشی  و اصولگرا  از آرمانهای مدیر مسئول این هفته نامه بوده و سو استفاده از منویات مقام معظم رهبری در نوشته های خود و همچنین مناسبتهای مختلفی مانند ایام محرم و صفر برای انگ زدن به دلسوزان نظام و افراد ارزشی این شهرستان و استان شگرد این نشریه می باشد .

برخلاف آنکه خود را ارزشی و اصولگرا معرفی می کند به هیچ وجه به مسائل ارزشی مانند برادری و حفظ اسرار مسئولین و همکاران خود پایبند نبوده و حتی در محاوره های دوستانه به ضبط صدای آنها پرداخته و در موقع مناسب با ارایه آنها به مسئولین در صدد گرفتن امتیاز از آنها می باشد .

مطلبها بر علیه نماینده متعهد و سخت کوش شهرستانهای شاهرود و میامی در سال 89 و 90 مطلب می نویسد و حتی در یک گام فراتر وی را به مناظره دعوت می کند اما نزدیک انتخابات سال 90 از مریدان این نماینده شده و سپس 2 سال بعد همزمان با لغو امتیاز نشریه اش به گواه دوستان ساعتها در راه پله منزل نماینده می نشیند تا وی با توجه به ضریب نفوذی که در بین سران کشور دارد نسبت به کنسل کردن لغو مجوز نشریه ارزشی اش پا در میانی کند و بالاخره هم این اتفاق روی داده و نشریه ارزشی وی بعد از حدود 2 ماه وقفه دوباره شروع به چاپ می کند .

حال نزدیک انتخابات  دور دهم مجلس شورای اسلامی است و این نشریه ارزشی از 6 ماه مانده به زمان برگزاری انتخابات دوباره تغییر مسیر داده و حتی فداکاری های نماینده را که تلاش فراوانی در کنسل کردن لغو امتیاز این نشریه  کرده بود را به ورطه فراموشی  سپرده و دوباره بدون دلیل و با کوچکترین بهانه حمله و انتقاد به نماینده مجلس را از سر می گیرد .

با بدترین ادبیات ممکن به همکاران خود در سایر  نشریات استان و شهرستان تاخته ودر همه حال خودرامحق می داند . استفاده ابزاری از همکاران مثلا در برگزاری مراسم روز خبرنگار ، انتخابات شورای مرکزی خانه مطبوعات و همچنین نوشتن بیانیه از شگردهای نخ نما شده این مدیر مسئول است .

در اتفاقات اخیر هم با جوسازی علیه اجرای کنسرت کیارش حسن زاده در شاهرود از طریق ارسال پیامک به مسئولین عالی رتبه شهرستان و استان و در مواردی هم تهدید آنها به لغو این کنسرت و  استفاده ابزاری از ایام محرم و صفر و همچنین شهدای حادثه منا از کارهایی است که می توان به آن اشاره مختصر کرد .

حال با توجه به مقدمه فوق به گوشه کوچکی از کارهای انجام گرفته در این نشریه ارزشی اشاره می کنیم باشد که شاید مسئولین نظام در این دیار نسبت به این نشریه و خط مشی آن آگاه شوند .

1 – مدیر مسئول نشریه ارزشی و فرا استانی از گاف رسانه ای که در شماره اول شما به وقوع پیوست حتما خبر دارید . درآن شماره بود که آرم یکی از ارگانهای مهم و انقلابی کشور به صورت صلیب شکسته آلمان نازی و در کنار تمثال مقام عظمای ولایت در صفحه یک  در نیم تای پایین نشریه شما چاپ شد . این صحنه به قدری ملال آور بود که ما طبق اخلاق رسانه ای از نشان دادن آن در این شماره امتناع میکنیم و امیدواریم که دیگر این قبیل اشتباهات تکرار نشود .

2- شما تا زمانیکه یکی از کاندیداهای مجلس نهم که مشخص نبود از حوزه انتخابی شاهرود یا تهران کاندیدا خواهد شد و بیشتر احتمال این بود که از حوزه شاهرود کاندیدا شود و برحسب شنیده ها در تجهیز دفتر تهران نشریه شما نقش بسزایی داشته در مخالفت با آقای دکتر جلالی سنگ تمام گذاشته و از هیچ کوششی دریغ نکردید حتی در چند مورد  هم ایشان را دعوت به مناظره کردید اما زمانی که مشخص شد کاندیدای مورد حمایتتان از تهران کاندید خواهد شد به یکباره ورق برگشت و به دفاع از دکتر جلالی پرداختید آیا این تغییر رویه بعد از 17 ماه دفاع کردن از منافع مردم بود ؟

در حال حاضر هم در این دوره کاندیدای مدنظر شما اینبار از حوزه انتخابیه شاهرود و میامی اعلام حضور کرده و شاید به همین جهت دوباره حملات تند خود را به سمت دفتر دکتر جلالی و شخص وی متوجه کرده اید .

3- در دوسال گذشته منتقد جدی یکی از هنرمندان نامی این شهرستان بودید و کارهای وی را به باد انتقاد می گرفتید و حتی در جایی یکی از کارهای فاخر وی را تشبیه به برج خیالی هسته ای کردید حال نمی دانیم که چه شد با اتحاد این هنرمند عزیز و استفاده ابزاری از وی در صدد حمله و انتقاد به رییس سابق ارشاد برآمدید .

4 – راستی به گواه  دوستان رسانه ای در برگزاری مراسم روز خبرنگار  شهرستان شاهرود که مبالغ قابل توجهی از مسئولین شهر جمع آوری شده بود و با اینکه برگزاری این مراسم حدود 6 ماه به تعویق افتاد و در روز برگزاری اکثر دوستان رسانه ای حاضر نبودند حدود 70 میلیون ریال پول بی زبان گم شده و شما هیچ آماری از این مبالغ ارائه نکردید .

5 – شاه بیت غزل فعالیت شما ظاهرا در انتقاد از افراد غیر بومی که اوج آن در مورد فرماندار سابق بود تجلی پیدا می کند ، بنده به عنوان یک همکار جناب آقای مدیر مسئول نشریه ارزشی فرا استانی  از شما تقاضا دارم که جهت شفافیت امور لیستی از دریافتی های مالی خود و نشریه تان را در زمان تصدی فرماندار اسبق جناب آقای رحیمی به مردم ارائه دهید تا مشخص شود که دفاع شما از فرماندار بومی شهرستان بوده یا از پرداختی های ایشان ؟

دلیل آنهم چاپ کتابچه عملکردفرماندار ویژه شاهرود به نام نسیم خدمت که در بهمن ماه 1387 چاپ گردید.کتابچه ای که هزینه آن از جیب مردم و توسط شهردار اسبق پرداخت گردید. البته در قیمت آن و نوع چاپش بحث زیاد است که در این مقال نمی گنجد.

مردم دقت کنید کتابچه عملکرد فرمانداری ویژه شاهرود ، سفارش از طریق فرماندار اسبق ،  اجراا توسط این نشریه ارزشی و پرداخت  هزینه توسط شهردار سابق

حال اگر بپذیریم که دفاع شما از مسئولین بومی به دلایل فوق نبوده و صرفا به جهت بومی بودن یک مسئول میباشد پس اینهمه تخریب و انتقادبی جهت از رئیس سابق ارشاد که اتفاقا بومی هم بود چه دلیلی می توانست داشته باشد ؟

6 – مدیر مسئول محترم نشریه ارزشی و فرا استانی شما مدعی صداقت در گفتار و رفتار هستید اما نمی دانیم که چرا دریک بازه زمانی ترتیب انتشار نشریه خودرا حدود 20 شماره بالا بردید تا یارانه مطبوعات دریافت کنید و بعد از اینکه مسئولین ارشاد خبردار شدند نیز حتی به اصلاح ان اقدام نکردید آیا این رفتار شما فریب مسئولین و جعل سند نیست ؟ که اگر هست پس چرا نسبت به برخورد با شما اقدام قاطع صورت نگرفت .

7- همه به یاد داریم که زمانی در حدود دوسال پیش ، نشریه ارزشی و فرا استانی شما البته به زعم خودتان وقتی که آن اشتباه  رسانه ای را که همانا چاپ کردن آرم یکی از نهادهای مهم و انقلابی این کشور بود بدون اینکه کوچکترین دقتی در چاپ آن را داشته باشید و آرم طراحی شده توسط دشمنان سر سخت این نظام را که حاوی توهین به اصول و مبانی اعتقادی این ارگان مهم و تاثیر گزار بود و منجر به لغو امتیاز نشریه شما شد کسی به داد شما نرسید به غیر از آقای دکتر کاظم جلالی و بارایزنی هایی که انجام داد نشریه شما را از ورطه نابودی نجات داد و البته شما سپاس گزار ایشان بوده و هستید ودر 3 ماه گذشته در مطالب خود و حملاتی که به وی می کنید حتی از بکار بردن  نام دکتر به وی ابا دارید و وی را با ادبیات کوچه بازاری مورد خطاب قرار می دهید و البته این خاصیت نشریه استانی و فرا استانی شماست .

8-و اما مهمترین کار نشریه ارزشی و فرا استانی شما و همچنین سایت منتسب  به شما پراکندن اخبار کذب و شایعه در مورد لغو  کنسرت کیارش حسن زاده است . به گواه مسئولین محترم شهرستان لغو اجرای کنسرت کیارش حسن زاده در روز دوم اجرا فقط و فقط با میل و رغبت مجری این پروژه جهت همدردی با خانواده های شهدای حادثه منا بوده و هیچ ارگان یا سازمانی نسبت به لغو این برنامه اقدام نکرده و کنسل کردن آن بصورت داوطلبانه صورت گرفته است که متاسفانه شاهد بودیم نشریه ارزشی شما به صورت کذب لغو آنرا از اطرف ارگانهای ذی ربط معرفی کرد .

موارد فوق تنها گوشه کوچکی از اتفاقات روی داده و پارادوکس های نشریه ارزشی شما میباشد که در مورد آن مردم قضاوت خواهند کرد . الحق که وصف امام جمعه محترم شاهرود در مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق ارشاد زیبنده شماست . ادبیات الواطی و خیابانی مورد وصف این عالم فرهیخته که به درستی به آن اشاره کرد نه تنها برازنده شماذ بلکه زیبنده شماست .

 

 


نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

تمامیت خواهی عده ای معدود در مرکز استان و تقابل با بقیه نقاط استان کی به پایان خواهد رسید؟..........یکشنبه 15 بهمن 1396

چه کسانی در لوای استاندار سابق استان سمنان به یکه تازی پرداختند؟..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

پشت پرده ی ایجاد کمپین حمایت از دکترخبّاز چه کسانی بودند؟..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

ایجادکنندگان کمپین حمایت از خباز در حمایت از دکتر چاووشی سر و دست می شکنند!!!..........چهارشنبه 11 بهمن 1396

نشریه پارسیای قومس شماره 82 منتشر شد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

پایان خوش اصلاح‌طلبی..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

ایا انقلابیگرى با اصلاح طلبى در تقابل است؟..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

ناگفته هایی از ائتلاف های فعال در انتخابات شورای شهر شاهرود..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری 96 چطور شکل گرفت؟ ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شاهرود، لیست کاندیداهای شورای شهر خود را نهایی کرد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

رئیس ستاد انتخابات دکتر حسن روحانی در شهرستان شاهرود مشخص شد...........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

مزایای رای دادن به لیست ها در انتخابات شورا..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

چگونه در انتخابات شورای شهر پیروز شویم/طنز..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

تخصص گرایی کلید گمشده شهرداری وشورای شهر شاهرود ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

سرمایه‌گذاری و مشاركت شهرداری شاهرود ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

وجود غده سرطانی به نام کشتارگاه دام در مرکز شهر..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

انتخاب شهردار توانمند زمینه ساز شاهرود مدرن ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شهرمان شاهرود از لحاظ فضای سبز در چه جایگاهی قرار دارد؟..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

شهر برای زندگی وبهزیستی ،مدیرودرمانگر اجتماعی می خواهد..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

علم مدیریت ساخت و مدیریت شهری..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

توسعه توریسم عرفانی ، باز تعریف هویت شهری ورونق اقتصادی بر بستر دیپلماسی شهری ..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

استراتژی افزایش منابع درآمدی پایدار و مدیریت هزینه ها..........سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

نشریه پارسیای قومس شماره 81 منتشر شد...........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

خبر آمد خبری در راه است..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شاهرود، لیست کاندیداهای شورای شهر خود را نهایی کرد...........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

در پی اقدامات پروپاگاندای نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

پشت پرده تیم های فعال در انتخابات شورای شهر شاهرود قسمت 2..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

واکاوی حضور ائتلافی به نام السابقون درشورای شهر چهارم و کارنامه نه چندان موفق آن:..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

تئاتر شهر تئوری تغییر به کمک هرم قدرت..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

مسئول ستاد حزب اعتدال و توسعه در شهرستان شاهرود منصوب شد..........دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

همه پستها